מדיניות

מדורי מדיניות פרטיות


מדיניות פרטיות זו חלה על מידע שאנו אוספים מכל המקורות, לרבות בקשר לאתרי האינטרנט, האתרים הניידים שלנו, האפליקציות ("אפליקציות"), ווידג'טים, כנסים, אירועים, עלוני מידע אלקטרוניים או תקשורת (ביחד "שירותי myhebrewtimes") המקשרים. למדיניות פרטיות זו. אם ישנו התנגשות בין מדיניות זו לבין הסכם מנוי תאגידי לשירותי MyHebrewtimes, תקבל עדיפות להסכם המנוי התאגידי של שירותי Myhebrewtimes Services.

מדיניות זו מתארת ​​את סוגי הנתונים האישיים שאנו אוספים, כיצד אנו משתמשים בהם ועם מי אנו משתפים אותם. זה גם מתאר באופן כללי את הנהלי myhebrewtimes לטיפול במידע אחר (למשל, תחומי עניין, דמוגרפיה ושימוש בשירותים) שנאספו באמצעות שירותי myhebrewtimes שלנו או מצד שלישי במידה שמידע כזה משויך למכשיר, משתמש או חשבון משתמש מסוים. אנו מתארים גם את האמצעים שאנו נוקטים כדי להגן על המידע, האפשרויות לבחירה וגישה וכיצד תוכלו ליצור איתנו קשר בנוגע לנוהלי פרטיות. כפי שתואר ביתר פירוט להלן, אנו חולקים מידע עם החברות הבנות שלנו והחברות הכלולות בהן ("חברות מסונפות ל- myhebrewtimes"), למטרות המתוארות במדיניות פרטיות זו. ההחלטה שלך להשתמש בשירותי myhebrewtimes ולספק את הנתונים האישיים שלך היא וולונטרית. אנו מציינים בטפסי ההרשמה המקוונים, הניידים ואחרים אילו סוגי נתונים אישיים מבוקשים. אתה יכול לבחור שלא למסור מידע מבוקש באופן מקוון, או לבחור להגביל את השימוש בעוגיות (ראה מידע אחר בהמשך, או מדיניות העוגיות שלנו, למידע נוסף), אך הדבר עשוי להגביל את השירותים ש- myhebrewtimes מסוגל לספק לך.

שירותי myhebrewtimes הם רשת של אתרי קהל כלליים, ואינם מכוונים, ואינם אוספים מידע אישי, קטינים מתחת לגיל 16. אנו מבקשים כי אנשים אלה לא יספקו נתונים אישיים באמצעות שירותי myhebrewtimes.2. מה שאנחנו אוספים
Myhebrewtimes וספקי השירות שלנו אוספים נתונים אישיים כדי להציע שירותים שביקשת או שיש לנו אינטרס לגיטימי להאמין שמעניינים את הלקוחות שלנו, לנהל את מערכות היחסים שיש לנו עם הלקוחות והשותפים שלנו ולבצע פעילויות על בסיס הסכמתך. . Myhebrewtimes וספקי השירות שלנו עשויים לאסוף את המידע הבא ממך ואיתך:

2.1 נתונים אישיים"נתונים אישיים" לצורך מדיניות פרטיות זו הוא המידע המזהה אותך כיחיד או קשור לאדם שניתן לזהותו.

2.1.1 נתונים אישיים שאתה מגיש

אנו אוספים נתונים אישיים כשאתה שולח אותם אלינו, למשל כשאתה נרשם למנויים או שירותים מסוימים או נרשמת להם; ליצור פרופיל; להשתתף בהגרלות, בתחרות או במשחק; לקחת סקר; בקר בשירותי MyHebrewtimes; להשתמש בתכונה אינטראקטיבית (כגון אפשרויות צ'אט או שיתוף מאמרים); להשתתף בפורום קהילתי; או צור קשר עם שירות לקוחות. הנתונים האישיים שתגיש עשויים לכלול את שמך, כתובת הדואר (כולל כתובות חיוב ומשלוח), מספר כרטיס אשראי או חיוב, מספר טלפון, מספר טלפון נייד, כתובת דוא"ל, מין, שם משתמש או תמונת פרופיל.

2.1.2 נתונים אישיים שאנו מקבלים מצדדים שלישיים

ככל שמותר על פי החוק החל, אנו עשויים לקבל נתונים אישיים אודותיך מגורמים שלישיים, כגון שירותי מדיה חברתית, מקורות זמינים מסחריים, חברות מסונפות לשירותים עסקיים, שותפים עסקיים, ואם רלוונטי לך, ספק הצד השלישי של המנוי שלך. הנתונים האישיים שאנו מקבלים מגורמים שלישיים עשויים לכלול את שמך, פרטי התקשרות, מידע על העסקאות שלך, היסטוריית הרכישה או קשרים עם ספקי מוצרים ושירותים שונים, והשימוש שלך ביישומים מסוימים.

2.2 מידע אחר

"מידע אחר" הוא כל מידע שלא נועד לחשוף בפנינו את זהותך הספציפית, כגון מידע דפדפן, נתוני שימוש, מידע שנאסף באמצעות עוגיות וטכנולוגיות אחרות, מידע דמוגרפי, נתוני מיקום גיאוגרפי המתקבלים בהסכמתך היכן שנדרש על פי החוק החל, ומידע מצטבר.

2.2.1 מידע אחר שתגיש

אנו אוספים מידע אחר כשאתה מגיש לנו אותו. זה עשוי לכלול את הסיסמה שלך, יום הולדת, השכלה, עיסוק, מידע פיננסי (כגון הכנסות, השקעות, עסקאות תיקים וערך שלך, ומידע אחר), ותחומי עניין.

2.2.2 מידע אחר שאנו מקבלים מצדדים שלישיים

אנו עשויים לקבל מידע נוסף אודותיך מצדדים שלישיים, כולל, למשל, נתונים דמוגרפיים, מספר חשבון מדיה חברתית, מידע על תחומי העניין שלך ומידע על פעילויותיך באתרים אחרים.

2.2.3 מידע אחר שנאסף באופן אוטומטיהשירותים שלנו משתמשים בעוגיות ובטכנולוגיות מעקב אחרות כדי לתפקד ביעילות ולספק תכונות מסוימות. למידע נוסף על אופן השימוש בעוגיות וטכנולוגיות מעקב, עיין במדיניות העוגיות שלנו.

המאה שעברה

Post a Comment

0 Comments